O nas

  • Published in Ogólna
  • Hits: 2437
  • Drukuj, E-mail

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE - DOSKONAŁA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY PROFESJONALNY SERWIS - KONKURENCYJNE CENY

Posiadamy w sprzedaży duży wybór nawigacji samochodowych i akcesorii. Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach nawigacji, oprogramowaniu i serwisie pogwarancyjnych oraz w fabrycznych systemach nawigacji.

Naszym celem jest dostarczenie państwu najlepszych rozwiązań technologicznych w najważniejszym standardzie obsługi przy rozsądnej cenie.

Nawigacja Białystok tworzą ludzie realizujący swoje zadania z pasją i wieloletnim doświadczeniem.Jeżeli coś dotyczy nawigacji, na pewno pomożemy,udzielimy informacji,wyjaśnimy.

Wielu klientów po zakupie rekomendowanej przez sprzedawców w różnych sieciach handlowych nawigacji GPS jest niezadowolona z jej działania. Okazuje się, że urządzenie działa powoli, oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu jest niedokładne. Możemy temu zaradzić, poprzez zmianę oprogramowania.

Pomożemy w doborze odpowiedniej elektronicznej mapy wg potrzeb Klienta, zakupie po najniższej cenie rynkowej oraz jej instalacji na urządzeniu. Jeżeli jesteście Państwo niezdecydowani służymy również radą w wyborze samego urządzenia.

Tagged under: nawigacje GSM GPS komutery