GPS Białystok Blog

Blog poświęcony GPS i Telefonii komórkowej

Posiadamy w sprzedaży duży wybór nawigacji samochodowych i akcesorii. Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach nawigacji, oprogramowaniu i serwisie pogwarancyjnych oraz w fabrycznych systemach nawigacji.
Pomożemy w doborze odpowiedniej elektronicznej mapy wg potrzeb Klienta, zakupie po najniższej cenie rynkowej oraz jej instalacji na urządzeniu. Jeżeli jesteście Państwo niezdecydowani służymy również radą w wyborze samego urządzenia.

GPS Białystok

Ciekawostka z USA

Ciekawostka z USA

System nawigacji satelitarnej jest wykorzystywany w wielu dziedzinach życia, nie tylko w szeroko rozumianej komunikacji.
W Stanach Zjednoczonych ma się wkrótce pojawić specjalna oferta ułatwiająca życie ludziom chorującym na Alzheimera. Chodzi o buty z wmontowanym w obcas odbiornikiem GPS. Opiekunowie osób dotkniętych tą chorobą mogą wyznaczyć obszar, w którym chory może się poruszać bez uaktywnienia alarmu. Według producenta – firmy GTX Copr. – pierwsze 3000 par zostało już wysłanych do firmy obuwniczej Aetrex Worldwide. Cena jednej pary to 300 dolarów amerykańskich.

Oznaczone w: